Návrat na hlavní stranuSET-servis s.r.o. - zdravotnická technika


Planmeca zubní soupravy

Na začátek stránkyPlanmeca Compact i

Planmeca Compact i Ergonomická dokonalost

Díky svému elegantnímu designu je souprava Planmeca Compact i významným příspěvkem k účinnému, dobře organizovanému a hygienickému pracovnímu prostředí. Boční zvedací mechanismus křesla a ultratenká opěrka zad důmyslně vyřešily problém kombinace pacientova pohodlí a dobré pracovní ergonomie.Rameno nástrojů nad pacientem zajišťuje lehké, precizní a dokonale vyvážené pohyby, a sofistikovaný hygienický design pomáhá dentálnímu týmu udržovat ještě dokonalejší hygienu. Vynikající Planmeca design činí soupravu Planmeca Compact i dokonalou volbou pro jakýkoliv dentální tým, který chce poskytovat vysoce kvalitní stomatologické ošetření.

Celkový vzhled křesla doplňuje Vámi preferovaný typ polstrování (Standard, Ultra anebo Ultra Metalic). Elastické Ultra polstrování se perfektně adaptuje a kopíruje anatomii pacienta, takže poskytuje dokonalý komfort.

Konzole má pět inteligentních Plug&Perform(připoj a pracuj) pozic nástrojů, na které je možno připojit kterýkoliv nástroj nejen ze široké nabídky Planmeca. Také asistent má snadný dosah na konzoly a může během čtyř-ruké práce pohodlně připravit nástroje a koncovky.

Planmeca Compact i - konzole s nástroji Planmeca Compact e Planmeca Compact e Planmeca Compact i s rentgenem

Na začátek stránkyPlanmeca Compact e

Planmeca Compact e

Planmeca Compact e je nová dentální souprava navržená pro moderní a výkonné metody ošetření. Funkce, subtilní profil a otočná základna umožňují soupravu umístit i do ordinací s omezeným prostorem. S velmi výkonným nářadím a vysokým stupněm integrace nabízí efektivní nástroj pro moderní stomatologii. Výjimečná flexibilita a čistý design činí soupravu stejně vhodnou pro praváky i leváky a pro dvou i čtyřruční práci.

Planmeca Compact e Planmeca Compact e Planmeca Compact e

Na začátek stránkyPlanmeca Compact s

Inovační koncepce pro boční rameno

Díky vysoké flexibilitě a výjimečně lehkým pohybům, otevírá souprava Planmeca Compact s nové možnosti pro lékaře, kteří preferují práci s bočním ramenem nástrojů. Vyvážené boční rameno nástrojů umožňuje nastavit optimální umístění nástrojové konzoly a vždy zaručuje ergonomický dosah na jednotlivé nástroje. Během střídání pacienta je možné rameno umístit za opěradlo zad křesla, což umožňuje snadnou údržbu nástrojů a koncovek. Absence základny křesla poskytuje dostatečný prostor pro nohy a volný, snadno udržovatelný povrch podlahy.

Planmeca Compact s Planmeca Compact s Planmeca Compact s Planmeca Compact s

Na začátek stránkyPlanmeca Universal

Planmeca Universal Výjimečně modulární

Planmeca Universal má stavebnicovou koncepci,která umožňuje rozmanité konfigurace, minimálně existenci samostatně stojícího funkčního plivátkového bloku.

Unikátní modularita zabezpečuje absolutní svobodu volby,dokonce tak dalece,že dentální tým se může svobodně rozhodnout do jaké míry si přeje soupravu nakonfigurovat.Univerzální design je přizpůsobivý specifickým požadavkům uživatelů v různých zemích světa.

Perfektní přizpůsobivost soupravy Planmeca Universal od samostatně stojícího plivátkového bloku až po plně vybavenou soupravu s křeslem Planmeca, umožňující lékařovi široký výběr nástrojů, dle potřeby.

Díky stavebnicovému designu plivátkový blok a sestava ramen mohou být adaptované na existující křeslo Planmeca, což umožňuje využití digitálního ovládání a mnohostrannou integraci digitálních nástrojů, které jsou v soupravě Planmeca Universal. Obrovský výběr nástrojů, který je možný pro Planmeca Compact i je dostupný i pro Planmeca Universal.

Pokud je stomatologická souprava vybavena křeslem Planmeca, je toto křeslo možné ovládat buď z panelu nebo pomocí nožního spínače soupravy.

Planmeca Universal přichází s třemi možnostmi nástrojového ramena: Doriot rameno, visící hadice nástrojů, nebo mobilní souprava.

Díky ladným tvarům a jiným dokonalým vlastnostem-ergonomické řešení,hygiena na nejvyšší ůrovni,rozsáhlé digitální řízení,komplexní vybavení nástroji,malá velikost-je Planmeca Universal přímým následníkem uznávané řady zubních souprav Planmeca Compact.

Planmeca Universal Planmeca Universal Planmeca Universal Planmeca Universal