Návrat na hlavní stranuSET-servis s.r.o. - zdravotnická technika


Diplomat - zubní soupravy stacionární

Diplomat Adept DA 170

Diplomat Adept DA 170

Stacionární stomatologická souprava řady Diplomat Adept DA 170 / uchycení soupravy k podlaze nezávisle od křesla/ s vrchním vedením hadíc nástrojů. Svojim originálním dizajnem uspokojuje všechny stomatology kladoucí důraz na funkčnost, ergonomii a spolehlivost. Možnosti , které tato souprava poskytuje v jednotlivých provedeních/ max. 3 rotační nástroje , max. 5 světelných nástrojů , max. 3 turbínky , max. 2 mikromotory/ zabezpečují maximální spokojenost při práci stomatologa.V základním vybavení je souprava osazená 3-funkční stříkačkou lékáře , hadicí turbíny a mikromotorem se světlem , negatoskopem a ultrazvukovým odstraňovačem zubního kamene Amdent. Stejně jako u ostatních stomatologických souprav Diplomat je samozřejmostí kompletace souprav nářadím Bien Air.

Výber 5 -ti nástrojů závisí /kromě 3-funkční stříkačky / na individuálních požadavcích zákazníka.

Plivadlová mísa je odnímatelná a sterilizovatelná. Stacionární plivadlový blok umožňuje použití libovolného typu stomatologického křesla.

V základním vybavení je souprava osazená odsliňovačem a nezávislým systémem chladicí vody,oplachem mísy a plněním pohárku. V případe individuálního zájmu zákazníka je možné rameno asistenta osadit odsávací soupravou Cattani

Diplomat Adept DA 170 Diplomat Adept DA 170