Návrat na hlavní stranuSET-servis s.r.o. - zdravotnická technika


Diplomat - stomatologická křesla

Na začátek stránkyDIPLOMAT DE 20

Diplomat DE 20

Stomatologické křeslo Diplomat DE 20 s jednou programovací polohou, s možností plynulé regulace zdvihu křesla a opěrky zad. Křeslo s automatickým návratem do nasedací polohy, ovládané nezavislým nožním ovladačem, je možné dodat ke všem typům stomatologických souprav Diplomat. Svojim technickým řešením a samostatnou funkčností je možné jeho použití i k jiným stomatologickým soupravám. Křesla jsou dodávané v různém barevném provedení potahu.

Diplomat DE 20 Diplomat DE 20

Chci se o produktu dozvědět více

Na začátek stránkyDiplomat DM 10

Diplomat DM 10

Nové programovatelné stomatologické křeslo Diplomat DM 10 vyznačující se svým originálním dizajnem,ergonomií,se čtyřmi programovacími polohami, s automatickým návratem do nasedací polohy, bezhlučnou a plynulou regulací zdvihu křesla a opěrky zad, nezávislým nožním ovládačem. Křeslo je možné dodat ke všem typům stomatologických souprav Diplomat, nebo i k jiným stomatologickým soupravám, díky svému technickému řešení a samostatné funkčnosti. Čisté plochy a precizně řešené mechanické části splňují požadavky na hygienu. Křesla jsou dodávané v různém barevném provedení potahů.

Diplomat DM 10 Diplomat DM 10

Na začátek stránkyDiplomat DM 10E

Diplomat DM 10E

Stomatologické křeslo Diplomat DM 10E s jednou programovací polohou s možností plynulé regulace zdvihu křesla a opěrky páteře. Křeslo s automatickým návratem do nasedací polohy, ovládané nezávislým nožním ovládačem od zubní soupravy, je možné dodat ke všem typům stomatologických souprav Diplomat.Svým technickým řešením a samostatnou funkčností je možné jejich použití i k jiným stomatologickým soupravám.Křesla jsou dodávané v různém barevném provedení potahu.

Diplomat DM 10E Diplomat DM 10E