Návrat na hlavní stranu SET-servis - Váš dodavatel...


Dentální lasery

Na začátek stránkyKaVo GENTLEray 980

GENTLEray 980 je kompaktní diodový laser určený pro lehčí zákroky zejména v oblasti měkkých tkání a indikací, ve kterých lze použít laser s nižší energií.

KaVo diodový laser je vhodný pro velké množství indikací v orální chirurgii, endodoncii, k ošetřování infekce při podpoře v parodontologii.

Diodový laser versus tradiční ošetření

Indikace diodového laseru

Diodový laser emituje laserové světlo v infračerveném spektru s typickou vlnovou délkou 810 – 980nm » nízká absorpce ve vodě, vysoká absorpce v hemoglobinu a melaninu.

Výhody chlazení

KaVo GENTLEray 980 KaVo GENTLEray 980

Na začátek stránkyKEY Laser III 1243

KEY Laser III 1243 „Účinná a bezbolestná laserová terapie“

Systém zpětné vazby KaVo KEY Laseru® 3 je kvantovým skokem ve stomatologické laserové technologii. Tím má zubní medicína poprvé k dispozici přístroj, se kterým mohou být náročné práce vykonávány rychleji, spolehlivěji a důkladněji, přičemž zákrok je šetrný k zubní substanci a téměř bezbolestný.

Systém samostatně a selektivně rozpozná nánosy zubního kamene a pomocí vizuálních a akustických signálů zpětné vazby umožní jejich úplné odstranění i na těžko dostupných místech.

Laserově přesné zachycení

Parodontologie - Přesně vyhledá a bezezbytku odstraní zubní kámen i zánětlivou granulační tkáň. Jedinečný systém zpětné vazby KEY Laser® 3 laserově přesně najde zubní kámen tam, kde jej vy nevidíte.

Zubní kaz - Jemné, rychlé a trvalé odstranění. Vysoký odstraňovací výkon a patentované sprejové chlazení nastolují nový standard v bezbolestném ošetření.

Inplantologie - Spolehlivě ošetří periimplantitis. Vhodný jak pro terapii zánětů v okolí implantátů, tak i pro šetrné uvolnění implantátů.

Stomatochirurgie - šetrné a účinné zákroky bez komplikovaného nekrotického hojení. V čelistní chirurgii zajišťuje KEY Laser® 3 sterilní podmínky, které umožňují větší aplikační jistotu.

Endodoncie - Žádná šance pro bakterie. Při spolehlivé dezinfekci a vysušení kořenového kanálku může KaVo KEY Laser® 3 optimálně využít svých silných stránek.

Práce s KEY Laser III 1243 Práce s KEY Laser III 1243