Návrat na hlavní stranuSET-servis s.r.o. - zdravotnická technika


Diplomat zubní soupravy

Na začátek stránkyDiplomat Economy DE 100

Stomatologická souprava řady Diplomat Economy DE 100 se spodním vedením hadíc a stolkem lékaře na 5 nástrojů / max. 3 rotační nástroje, max. 3 světelné nástroje, max. 2 turbínky , max. 2 mikromotory /. Svojí jednoduchou obsluhou a spolehlivostí spĺňuje všechny požadavky pro poskytnutí stomatologické pomoci. V základní verzi je souprava osazená 3-funkční stříkačkou lékaře, hadicí turbíny a mikromotorem se světlem, nebo v případě zájmu ultrazvukovým odstraňovačem zubního kamene Amdent a samozřejmostí je kompletace nářadím Bien Air.

Výber 5 -ti nástrojů závisí /kromě 3-funkční stříkačky / na individuálních požadavcích zákazníka.

Klávesnicí na stolku je možné ovládaní křesel DIPLOMAT.

Na stolku lékáře jsou umístěné ovládací tlačítka na ovládání prakticky všech funkcí soupravy a křesla, informační displej a negatoskop.

Plivadlový blok s keramickou mísou nesený křeslem je v základní verzi vybavený výkonným odsliňovačem, oplachem mísy, a plněním pohárku.Ve všech nesených plivadlových blocích je zabezpečená dodávka nezávislé chladicí vody na nástroje z nádoby umístěné uvnitř bloku.Taktéž na zvláštní objednávku je možnost dodání separátoru amalgámu, nebo odsávací soupravy Cattani do všech stomatologických souprav.

Doplňkovým vybavením všech stomatologických souprav mohou být odkládací stolky s dvěmi tácky.

Diplomat Economy DE 100 Diplomat Economy DE 100 Diplomat Economy DE 100

Na začátek stránkyDiplomat Economy DE 170

Stomatologická souprava DE 170 je nejnovější z řady souprav DIPLOMAT a byla vyvinuta pro stomatology, kteří upřednostňují vrchní vedení hadic nástrojů. Svým neobyčejným dizajnem a technickými parametry souprava splňuje nejnáročnejší požadavky stomatologů. Stolek lékaře může být osazený maximálně pěti nástroji. Ergonomie celého systému zaručuje pohodlí pro práci lékaře , stejně tak komfort pro pacienta. Souprava se vyrábí ve dvojím provedení: jako nesená křeslem – pouze v kombinaci s křeslem DM 10 a jako polostacionární – se všemi křesly DIPLOMAT. Základní nabídka obsahuje tři barevné provedení předního panelu stolku lékáře, svítidla Sírius a keramické plivadlové mísy: modrá, bílá a zelená.

Diplomat Economy DE 100 Diplomat Economy DE 100

Na začátek stránkyDiplomat LUX DL 250

Je zubní souprava určená pro zákazníky s možností vykonávání všech druhů práce v stomatologické praxi. Konstrukce je řešená jako polostacionární, s plivadlovým blokem neseným křeslem.

Souprava může být vybavená odsávacím systémem Cattani a až 8 nástrojmi, šesti na stolku lékaře a dvěmi na bloku asistenta. Elektronika soupravy umožňuje vybavení stolku až třemi elektrickými mikromotory. Množství chladící vody ve spreji na nástroje je regulované elektronicky.

Při vývoji stomatologické soupravy sa kladl důraz na zvýšenou hygienu pri stomatologických zákrocích. Jednoduché čištění, ošetřování, dezinfekce a hladký povrch bez ostrých hran zajišťuje ochranu před infekcemi.

Otočný stolek asistenta je vybavený velkou a malou odsávačkou Cattani s možností výběru dalších dvou doplňkových nástrojů – stříkačka asistenta, polymerizačná lampa a nebo intraorální kamera.

Fóliová klávesnice na stolku asistenta ovládá oplach plivadlové mísy, plňení pohárku, systém dezinfekce a dekontaminace a umožňuje ovládat i stomatologické křeslo.

Keramická odnímatelná plivadlová mísa sa dodáva v základním provedení v třech barvách – bílá, modrá a zelená.

Souprava i křeslo jsou ovládané samostatnými nožnými ovládačmi a nebo je možné použít jeden multifunkční ovladač pro řízení soupravy i křesla.

Diplomat LUX DL 250 Diplomat LUX DL 250